Dzień Świadomego Treningu

CrossFit, Dieta, Fizjoterapia!!!
Wszystkich chętnych i ciekawych naszej pracy zapraszamy na Dzień Świadomego Treningu w Crossfit Box Ekpie.
Podczas tego spotkania opowiemy i pokażemy Wam dlaczego powinniście podejść do trenigu w sposób świadomy i kompleksowy.
Dlaczego dieta, fizjoterapia i sam trening CrossFit pomogą Wam nie tylko zadbać o sprawność i dobry wygląd ale przede wszystkim o Wasze zdrowie i witalność. A osiągnięcie przez Was wyznaczonych celów stanie się realne do zrealizowania.
Wszechstronna oferta to najlepsze co możemy Wam zaproponować dlatego zapraszamy do spotkania z naszymi ekspertami.

Program spotkania:

10:00 – prezentacja dietetyka Karoliny Pindelskiej, która podczas krótkiej pogadanki wskaże Wam najważniejsze zależności pomiędzy odżywianiem, zdrowiem i wyglądem a przede wszystkim możliwościami wysiłkowymi. Uświadomi, że zbilansowana dieta powinna być integralną częścią treningu i przedstawi jak wygląda współpraca z dietetykiem. Każda chętna osoba będzie miała możliwość pomiaru składu ciała na specjalistycznym sprzęcie (uwzględniającym m.in. zawartość tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz wody w organizmie). Zostanie z Wami przez cały dzień, gdyby ktoś miał ochotę skorzystać z indywidualnej porady czy potrzebował rozpisania (spersonalizowanego) planu żywieniowego.

11:00 – Marcin Nestorowicz – fizjoterapeuta (Superfizjoterapia) oraz Dominika Mróz masażystka – prezentacja na temat prewencji urazów i zakresów ruchu w treningu Crossfit. Metodyka pracy fizjoterapeuty. Fizjoterapia jako sposób na przywrócenie, podtrzymanie i podniesienie na wyższy poziom naturalnych funkcji człowieka. Odpowiedzą na pytanie dlaczego trening głębokich mięśni stabilizujących kręgosłup oraz ćwiczenia głębokich mięśni stabilizujących odcinek lędźwiowy kręgosłupa zmniejszają dolegliwości bólowe, wpływają na poprawę funkcji ruchowych oraz zmniejszają ryzyko wystąpienia kolejnego incydentu bólowego.
Masaż jako forma powysilkowej regeneracji.

12:00 – Paweł Orzechowski Head Coach CFBE, Maciej Wierzbowski, trener i zawodnik – Trening Intro dla wszystkich, którzy jeszcze nigdy nie trenowali CF a chcieliby spróbować. *

13:00 – Technika podnoszenia ciężarów trening dla osób zaawansowanych i średniozaawansowanych prowadzi Malwina Grądzka, trener II klasy podnoszenia ciężarów i sedzia w tej dyscyplinie. Od 3 lat z powodzeniem prowadzi zajecia techniczne w Warszawaskich boxach Crossfit. Z podnoszeniem ciezarow zwiazana od 16 lat z czego przez 9 jako czynna zawodniczka. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Uczestniczka Mistrzostw Swiata i Mistrzostw Europy. Współpracowała z Kadra Narodowa Juniorek do 17 lat.a takze prowadziła grupy mlodziezowe i juniorskie w warszawskich klubach sportowych. Wykwalifikowany trener personalny stale poszerzajacy swoj warsztat. *

* Osoby zainteresowane udziałem w treningu INTRO oraz osoby zainteresowane udziałem w treningu ciężarowym proszone są o kontakt przez naszego Fanpejdża. Ilość miejsc ograniczona.

UDZIAŁ W IMPREZIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY! ZAPRASZAMY!

14:30 – Poczęstunek i pogaduchy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *